Stig Claesson litografi

Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): Af Chapman, signerad och daterad -80, färglitografi, 276/360, 43x55 cm

692547

2019-10-21