Gabriel Mathieu oljemålning

Gabriel Mathieu oljemålning
Gabriel Mathieu oljemålning
Gabriel Mathieu oljemålning
Gabriel Mathieu oljemålning
Gabriel Mathieu oljemålning
Gabriel Mathieu oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GABRIEL MATHIEU (Frankrike 1843-1921): "Bord de la Creuse", signerad Gabriel Mathieu, olja på duk, 38x55 cm

692554

2019-10-21