Wilhelm Smith oljemålning

Wilhelm Smith oljemålning
Wilhelm Smith oljemålning
Wilhelm Smith oljemålning
Wilhelm Smith oljemålning
Wilhelm Smith oljemålning
Wilhelm Smith oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM SMITH (1867-1949): Man med pipa, signerad W Smith, olja på pannå, ca 35x27 cm

692555

2019-10-21