Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, omkring mitten av 1900-talet, sadelgjord samt textilklädsel, armlän i lackerat trä sitthöjd ca 45, rygghöjd ca 92 cm

Bruksslitage, huvudkudde saknar fästen

692559

2019-10-24