Agda Holst

Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

AGDA HOLST (1886-1976): Stilleben med krus och citrus, signerad Agda Holst, olja på duk, ca 59x43 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

692562

2019-11-25