Nils Pedersen Norrbro och Riksdagshuset

Klubbat för:

1 600 SEK

2 500 SEK

NILS PEDERSEN (född 1952) Norrbro och Riksdagshuset - Stockholm, signerad N.Pedersen, olja på duk, ca 78x108 cm

692565

2019-10-28