Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GEORG LINDSTRÖM (1912-2005): "Klaratorget, Stockholm", signerad och daterad Georg Lindström 1962, olja på pannå, ca 56,5x121 cm
692571
2019-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här