Georg Lindström, Klaratorget

Georg Lindström, Klaratorget
Georg Lindström, Klaratorget
Georg Lindström, Klaratorget
Georg Lindström, Klaratorget
Georg Lindström, Klaratorget
Georg Lindström, Klaratorget
Georg Lindström, Klaratorget
Georg Lindström, Klaratorget

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GEORG LINDSTRÖM (1912-2005): "Klaratorget, Stockholm", signerad och daterad Georg Lindström 1962, olja på pannå, ca 56,5x121 cm

692571

2019-10-28