Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
LOUIS BASTIN (1912-1979): (4) färgetsningar, signerade och numrerade 35/60, plåtstorlekar ca 10 x 12,5 cm, 12,5 x 20,5 cm, 13 x 14 cm samt 11 x 9 cm, oramade.
Zustandsbeschreibung
Sedvanligt slitage.
692572
2019-10-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner