Louis Bastin 4 etsningar

Louis Bastin 4 etsningar
Louis Bastin 4 etsningar
Louis Bastin 4 etsningar
Louis Bastin 4 etsningar
Louis Bastin 4 etsningar
Louis Bastin 4 etsningar
Louis Bastin 4 etsningar
Louis Bastin 4 etsningar
Louis Bastin 4 etsningar
Louis Bastin 4 etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

LOUIS BASTIN (1912-1979): (4) färgetsningar, signerade och numrerade 35/60, plåtstorlekar ca 10 x 12,5 cm, 12,5 x 20,5 cm, 13 x 14 cm samt 11 x 9 cm, oramade.

Zustandsbeschreibung

Sedvanligt slitage.

692572

2019-10-21