Matgrupp 8 dlrgustaviansk stil

Klubbat för:

2 800 SEK

4 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets slut, gustaviansk stil, 8 dlr, bestående av 1 matbord med två iläggsskivor, 1 sideboard, 4 stolar + 2 karmstolar, modell Axet, samtliga gråvitlackerade, stolarna med textilklädda sitsar samt löstagbara sitsar, höjd på matbord ca 77, 140x95 samt 2 iläggsskivor á 48, sitthöjd på stolar ca 44, höjd på sideboard ca 82, 185x84 cm

Smärre slitage

692577

2019-10-24