Lars Erik Falk skulptur
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LARS ERIK FALK (1922-2018): Modulrelief 20, signerad och daterad Lars Erik Falk 1976, modulrelief på spånplatta, 30x76x4,5 cm
PROVENIENS
Konstruktiv Tendens, Stockholm
Smärre färgbortfall
692580
2019-11-10