Lars Erik Falk skulptur

Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LARS ERIK FALK (1922-2018): Modulrelief 20, signerad och daterad Lars Erik Falk 1976, modulrelief på spånplatta, 30x76x4,5 cm

PROVENIENS
Konstruktiv Tendens, Stockholm

Smärre färgbortfall

692580

2019-11-10