Pall möjligen Ingvar Hildingsson massiv björk

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, möjligen Ingvar Hildingsson, osignerad, massiv björk, 1900-talets andra hälft, höjd 32, diamater ca 25 cm

Mindre slitage

692581

2019-10-24