Tysk nationalencyklopedi

Tysk nationalencyklopedi
Tysk nationalencyklopedi
Tysk nationalencyklopedi
Tysk nationalencyklopedi
Tysk nationalencyklopedi
Tysk nationalencyklopedi
Tysk nationalencyklopedi
Tysk nationalencyklopedi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALLGEMEINE DEUSTCHE REAL-ENCYKLOPEDIE...(15) nionde upplagan, 1843-1847, 1-15, helfranskt band, samtliga med exlibris Adam Comte Lewenhaupt Falckenstein

Dessa böcker ingår i temaauktionen "Från Rune Kjellanders bibiliotek"

Mindre sprickor i ryggar, slitage, nagg, band 15 med lagad rygg, fläckar, ej genomgångna

692583

2019-10-24