Hand med vindruvor brons

Hand med vindruvor brons
Hand med vindruvor brons
Hand med vindruvor brons
Hand med vindruvor brons
Hand med vindruvor brons
Hand med vindruvor brons
Hand med vindruvor brons
Hand med vindruvor brons

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hand med vindruvor, otydligt signerad, patinerad brons, längd ca 20 cm

692606

2019-10-22