Bokhylla i bonad björk
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft, stomme i bonad björk, skåplucka med bakomliggande hyllplan, beslag i gulmetall, höjd c 77, 120x27 cm
Slitage på toppskiva med fanérskador och fuktfläckar
692641
2019-10-24