Minnesmedaljer silver
Klubbat för:
8 000 SEK
10 000 SEK
MINNESMEDALJER, "Sveriges regenter under 1000 år", 60 st, sterlingsilver, numrerade 0491/1000, 1970-tal, Sporrong, vikt ca 2800 g, i originaletui fanerat i valnöt, riksvapnet i gulmetall på ovansidan, handtag och knoppar i mässing, höjd ca 20, 40 x 28,5 cm
692643
2019-10-29