Minnesmedaljer silver

Minnesmedaljer silver
Minnesmedaljer silver
Minnesmedaljer silver
Minnesmedaljer silver
Minnesmedaljer silver
Minnesmedaljer silver
Minnesmedaljer silver
Minnesmedaljer silver
Minnesmedaljer silver
Minnesmedaljer silver
Minnesmedaljer silver
Minnesmedaljer silver

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

MINNESMEDALJER, "Sveriges regenter under 1000 år", 60 st, sterlingsilver, numrerade 0491/1000, 1970-tal, Sporrong, vikt ca 2800 g, i originaletui fanerat i valnöt, riksvapnet i gulmetall på ovansidan, handtag och knoppar i mässing, höjd ca 20, 40 x 28,5 cm

692643

2019-10-29