Bestick i silver
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BESTICK, silver, olika modeller, bl a, danska och engelska stämplar, vissa märkta Sterling, längder ca 13-24,5 cm, total vikt ex 4 knivar med rostfritt blad ca 2528g
Repor, gravyr förekommer
692645
2019-10-27