Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, sannolikt England, stomme i mörkbetsad mahogny, parrdörrar i vitrin med dekor av spröjs, beslag i pattinerad metall, höjd ca 170, 90x40 cm

Bruksslitage, trasig nyckel

692646

2019-10-24