Vitrinskåp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, sannolikt England, stomme i mörkbetsad mahogny, parrdörrar i vitrin med dekor av spröjs, beslag i pattinerad metall, höjd ca 170, 90x40 cm
Bruksslitage, trasig nyckel
692646
2019-10-24