Kurt Werner oljemålning

Kurt Werner oljemålning
Kurt Werner oljemålning
Kurt Werner oljemålning
Kurt Werner oljemålning
Kurt Werner oljemålning
Kurt Werner oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KURT WERNER (1916-1979): Fiskekvinnor vid gammelstrand, Köpenhamn, signerad K Werner, daterad 1935, olja på duk, ca 45 x 66 cm

692667

2019-10-27