Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): Fylleslaget, signerad och daterad A.H. Malmeström -42, olja på pannå, 50x61 cm
692675
2019-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här