Roland Svensson färglito Snö och is

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Snö och is", färglitografi, signerad roland S., numrerad 81/100, bildmått ca 40x13 cm

Ej examinerad ur ram

692679

2019-10-25