Edvard Rosenberg

Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Vårbäck i aftonrodnad, signerad Edv. Rosenberg 1923, olja på duk, 59x95 cm

692687

2019-10-24