Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
MARIT STIGSDOTTER, "Origo", pallar, 1 par, Stolab, stomme i delvis svartlackerad björk, undertill stämplade Stolab, sitthöjd ca 45 cm
Minimalt slitage
692698
2019-10-24