Marit Stigsdotter pall

Marit Stigsdotter pall
Marit Stigsdotter pall
Marit Stigsdotter pall
Marit Stigsdotter pall
Marit Stigsdotter pall
Marit Stigsdotter pall
Marit Stigsdotter pall
Marit Stigsdotter pall

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIT STIGSDOTTER, "Origo", pall, Stolab, stomme i grålackerad björk, undertill stämplad Stolab, sitthöjd ca 45 cm

Minimalt slitage

692699

2019-10-24