Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CASSONE, 1700-tal, valnöt, inskription Trine Peers Anno 1748, höjd ca 58, 182x58 cm, nyckel finns
Slitage, sprickor, lagningar, maskstungen
692708
2019-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här