Linneskåp
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LINNESKÅP, 1900-talets första hälft, jugend, fanerad i ek, låsbar skåpdel inredd med tre hyllplan, två stycken låsbara lådor nedtill, höjd ca 180, 115x54 cm
Bruksslitage, blekt, ena mässingshandtaget på nedre lådan är sönder, repa på samma låda
692713
2019-10-24