Anki Gneib ljusstakar

Anki Gneib ljusstakar
Anki Gneib ljusstakar
Anki Gneib ljusstakar
Anki Gneib ljusstakar
Anki Gneib ljusstakar
Anki Gneib ljusstakar
Anki Gneib ljusstakar
Anki Gneib ljusstakar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANKI GNEIB, ´´Holy 1A´´, ´´Holy 2A´´ samt ´´Holy 3A´´ ljusstakar, 3 par, 2000-tal, gråmålat trä med ljushållare i mässing, brännstämplade, höjd ca 38.5-56 cm

Bruksslitage, ställvis anlöpning

692721

2019-10-24