Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÄLLBORD, 17/1800-tal, bär signatur And. Lundelius Stockholm 1797, skiva av massiv mahogny, svarvad fot av björk, höjd 70, diameter 93 cm

Slitage, repor, omarbetat, kompletterat, foten delbar

692727

2019-11-02