Kustbild oljemålning

Kustbild oljemålning
Kustbild oljemålning
Kustbild oljemålning
Kustbild oljemålning
Kustbild oljemålning
Kustbild oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustbild, otydlig monogramsignering LL 1941, olja på duk, ca 66x100 cm

692740

2019-10-24