Torsten Renqvist etsningar

Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (3) Kompositioner signerad och daterad T Renqvist -60, 29/65, etsning, ca 41x41/ 41x49/ 41x49 cm

692751

2019-10-24