Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (3) Kompositioner signerad och daterad T Renqvist -60, 29/65, etsning, ca 41x41/ 41x49/ 41x49 cm
692751
2019-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här