Oscar Törnå oljemålning

Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Vy över Zons, signerad och daterad Oscar Törnå 1891, olja på duk, ca 37x47 cm

692754

2019-10-24