Fred Andersson oljemålning

Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989): "Nalen", signerad och daterad Fred Andersson -59, olja på duk, ca 92x100 cm

692759

2019-10-24