Axel Bengtsson oljemålning

Axel Bengtsson oljemålning
Axel Bengtsson oljemålning
Axel Bengtsson oljemålning
Axel Bengtsson oljemålning
Axel Bengtsson oljemålning
Axel Bengtsson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL BENGTSSON (1905-1976): "Lantauktion", signerad och daterad ABn -72, olja på pannå, ca 46x60 cm

692765

2019-10-24