Porträtt av riksrådet friherre Nils Palmstierna

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt av riksrådet friherre Nils Palmstierna, kopia efter äldre förlaga, olja på duk, ca 87x68 cm

692777

2019-11-17