Damporträtt oljemålning

Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Damporträtt, olja på duk, ca 60x50 cm

Uppfodrad

692780

2019-10-24