Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GÖRAN MALMVALL, vitrinskåp, 2 st., "KA72", Karl Andersson & Söner, fanerade med mahongy, dubbla dörrar med glas upptill, mässingbeslag, höjd ca 202, 80x35 cm
Slitage, hyllplan med nagg
692783
2019-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här