Knivar

Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNIVAR, 6 st, 1900-tal, bla spansk Muela Bowie, svensk G Joh. Berg Eskilstuna, brittisk J Nowill Sons "Skean-Dhu", finsk J Marttiini, mm, längd inkl slidor ca 20-36 cm

Slitage, smärre skador

692822

2019-10-23