Soffbord i teak

Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

SOFFBORD Sverige, 1950-tal, skiva av teakfanér, benställning och detaljer i betsad bok, utdragsskivor på kortsidor, höjd ca 60 cm, 99x57 cm

Kuntoraportti

slitage, skiva med märken

692853

Päivämäärä:

2019-10-22