Soffbord i teak
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
SOFFBORD Sverige, 1950-tal, skiva av teakfanér, benställning och detaljer i betsad bok, utdragsskivor på kortsidor, höjd ca 60 cm, 99x57 cm
Kuntoraportti
slitage, skiva med märken
692853
Päivämäärä:
2019-10-22