Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Utsikt mot Söder, signerad och daterad Stig Claesson -80, färglitografi, bildmått ca 38x55 cm
692862
2019-10-24