Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Utsikt mot Söder, signerad och daterad Stig Claesson -80, färglitografi, bildmått ca 38x55 cm

692862

2019-10-24