Landskapsmotiv akvarell

Landskapsmotiv akvarell
Landskapsmotiv akvarell
Landskapsmotiv akvarell
Landskapsmotiv akvarell
Landskapsmotiv akvarell
Landskapsmotiv akvarell
Landskapsmotiv akvarell
Landskapsmotiv akvarell
Landskapsmotiv akvarell
Landskapsmotiv akvarell
Landskapsmotiv akvarell
Landskapsmotiv akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Landskapsmotiv, signerade WvMc -95?, akvarell, vardera ca 27x18 cm

692870

2019-10-24