Nils Asplund Sandhamn

Nils Asplund Sandhamn
Nils Asplund Sandhamn
Nils Asplund Sandhamn
Nils Asplund Sandhamn
Nils Asplund Sandhamn
Nils Asplund Sandhamn

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS ASPLUND (1874-1958): Solnedgång Sandhamn, signerad och daterad Nils Asplund Sandhamn 1937, olja på pannå, ca 33x46 cm

692877

2019-10-24