Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÅTSKYLTAR (3), 1900-talets första hälft, skurna i trä, några bemålade, längd mellan ca 140-150 cm
Bruks och åldersrelaterta slitage
692882
2019-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här