Lennart Segerstråle oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART SEGERSTRÅLE (Finland, 1892-1975): Uggla, signerad och daterad Segerstråle -22, olja på duk, ca 18x24 cm

Uppfodrad

692893

2019-10-24