Musselfat silver samt alpacca

Musselfat silver samt alpacca
Musselfat silver samt alpacca
Musselfat silver samt alpacca
Musselfat silver samt alpacca
Musselfat silver samt alpacca
Musselfat silver samt alpacca
Musselfat silver samt alpacca
Musselfat silver samt alpacca

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSFAT, 12 st musselformade på kulfötter, varav två i silver med monogram och tio st alpacca, längd ca 16 cm, silverfaten är stämplade G A Dahlgren i Malmö år 1917, silvervikten totalt 132 gr, medföljande skyddsomslag

Smärre bruksslitage

692904

2019-10-22