Musselfat silver samt alpacca
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSFAT, 12 st musselformade på kulfötter, varav två i silver med monogram och tio st alpacca, längd ca 16 cm, silverfaten är stämplade G A Dahlgren i Malmö år 1917, silvervikten totalt 132 gr, medföljande skyddsomslag
Smärre bruksslitage
692904
2019-10-22