Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR 1 par, tidigt 1900-tal, mässing, höjd ca 20 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

692912

2019-10-24