Olle Baertling Karamy

Olle Baertling Karamy
Olle Baertling Karamy
Olle Baertling Karamy
Olle Baertling Karamy
Olle Baertling Karamy
Olle Baertling Karamy

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): "Karamy", 1974, signerad och daterad Baertling 1962-74. E/A, editerad av Denise René, Paris, färgserigrafi, bildmått ca 92x46 cm bladmått ca 110x75 cm,

Blad nr 1 ur sviten Creator of Open Form

Gulnader, smärre ytskada

692915

2019-10-30