Skänkstop i tenn

Skänkstop i tenn
Skänkstop i tenn
Skänkstop i tenn
Skänkstop i tenn
Skänkstop i tenn
Skänkstop i tenn
Skänkstop i tenn
Skänkstop i tenn
Skänkstop i tenn
Skänkstop i tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

SKÄNKSTOP, 4 st, tenn, 18/1900-tal, Sverige, höjd 18,5-21 cm

Slitage, gravyrer

692928

2019-10-25