Elena Micheew pastell

Elena Micheew pastell
Elena Micheew pastell
Elena Micheew pastell
Elena Micheew pastell

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELENA MICHEEW (1899-1972): Väderkvarn, signerad och daterad E Micheew -52, pastell, ca 28x23 cm

692937

2019-10-24