Fåtöljer design Sigurd Resell Norge

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIGURD RESELL, fåtöljer, 1 par, "The falcon chair", design Sigurd Resell, för Vatne Möbler Norge, 1900-talets senare del, stomme i betsat trä, läderklädda, sitthöjd 45 cm

En fot med lagning, slitage

692941

2019-10-23