Fåtöljer design Sigurd Resell Norge
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SIGURD RESELL, fåtöljer, 1 par, "The falcon chair", design Sigurd Resell, för Vatne Möbler Norge, 1900-talets senare del, stomme i betsat trä, läderklädda, sitthöjd 45 cm
En fot med lagning, slitage
692941
2019-10-23