Sune Skote

Sune Skote
Sune Skote
Sune Skote
Sune Skote

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUNE SKOTE (1909-2014): "Husläge, Ronehamn", samt "Korsningen Hersebyv - Lärovägen, signerade a tergo, olja på pannå, ca 21x21 - 21x24 cm

692945

2019-10-22